Nessebar Beach

Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Nessebar Beach

★★★

Udogodnienia: Blisko centrum, Życie nocne, Klimatyzacja, Dostęp do internetu, Sporty wodne, Tenis, Sport, Animacje dla dorosłych, Blisko lotniska, Zjeżdżalnie wodne, Basen odkryty, Bezpośrednio przy plaży, Fitness/siłownia, Dla rodzin z dziećmi, Kurorty nadmorskie, Bez paszportu, Parking, Wellness, Darmowe WiFi

Cena: 1 839 zł / os.

Obliczanie ceny całkowitej ... wait ...
Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 32 / 241 97 70
  • kom. 555 619 620
  • Pon - Pt: 10.00 - 20.00 / So: 10.00 - 21.00

Opis:

Naszym zdaniem
Świetnie usytuowany hotel; przy ładnej plaży, niedaleko urokliwego Nessebaru, którego zabytkowa starówka została wpisana na listę UNESCO. Basen, animacje, zadbane wnętrza, system all inclusive. 
Położenie
Przy szerokiej, piaszczystej plaży (dojście drewnianym pomostem przez teren wydmowy, leżaki i parasole płatne) w południowej części Słonecznego Brzegu, ok. 1,5 km od jego centrum, w sąsiedztwie barów, restauracji, sklepów, innych hoteli, 30 km od lotniska w Burgas, ok. 3 km od historycznego Nessebaru (można przejść plażą, pojechać autobusem lub kolejką turystyczną). Zakwaterowanie - od godz. 15:00, wykwaterowanie - do godz. 11:00

Wyposażenie
2 lobby i 2 recepcje, skrytki depozytowe, bezpłatne Wi-Fi, odpłatna kawiarenka internetowa, restauracja główna, restauracja a'la carte (śródziemnomorska), pizzeria, bary w lobby, bar przy basenie, kantor wymiany walut, taras z widokiem na wydmy. Hotel nie ma własnego parkingu. Klienci mogą parkować samochody w pobliżu hotelu odpłatnie - 10 Euro za dzień.
Pokoje
Standard - sypialnia, łazienka (wanna lub prysznic, suszarka), klimatyzacja, TV sat, telefon, balkon (widok na park lub boczny widok na morze). Możliwość dostawki. 
Wyżywienie
All Inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), przekąski, lody, woda, kawa, herbata, napoje bezalkoholowe, alkohole lokalne (do godz. 23.00). 
Sport i rozrywka
Ciekawie zaaranżowany basen, taras sloneczny (leżaki i parasole bezpłatne), tenis stołowy, rzutki, animacje (w sezonie), siłownia, odpłatnie: bilard, masaże w pawilonie, sporty wodne oferowane przy plaży.   
Dla dzieci
Brodzik, animacje, plac zabaw, łóżeczko dla niemowlaka za dodatkową opłatą (zamawiane i płatne bezpośrednio w recepcji hotelowej).
Zmiana świadczeń
Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.
COVID
Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych
Powrót do Polski
28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,  wykonywania testów i  odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html
Warunki wjazdu do Bułgarii
Bułgaria - informacje COVID 19Aktualizacja 13.04.2022
Osoby, które przylatują z Polski na terytorium Bułgarii nie muszą okazywać certyfikatów szczepień ani wyników testów. 
Informacje: https://coronavirus.bg coronavirus.bghttps://coronavirus.bg
Komunikaty na stronie polskigo MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/bulgaria
Informacje o lotach liniami LOT, Wizzair, Ryanair,
Przeloty do Bulgarii oparte są o dynamiczne pakietowanie.
Przelot liniami WizzAir:
* w cenie jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (bagaż umieszczany pod fotelem poprzedzającym)
* WIZZ Priority ww dwie WIZZ Priority daje prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Obie sztuki bagażu możba zabrać zdo kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.)
* bagaż rejestrowany za dopłatą z podziałem na porty wylotowe (podane poniżej ceny za bagaż w dwie strony)

Przelot liniami Ryanair:
* w cenie jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 20 x 25 cm (umieszczana pod fotelem poprzedzającym)
* pierwszeństwo wejścia na pokład. Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu - nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55x40x20 cm.
* bagaż rejestrowany za dopłatą (podane ceny za bagaż w dwie strony)
Przelot PLL LOT:
* w cenie jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).
* bagaż rejestrowany do 23 kg za dodatkową dopłatą (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm)

Podróżni z paszportem innym niż polski
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
UWAGA!
W Bułgarii cena zawiera obsługę telefoniczą rezydenta w języku polskim.
24 godziny przed wylotem powrotnym do kraju, klient zobowiązany jest do telefonicznego kontaktu z naszym lokalnym przedstawicielem (kontakt w języku polskim), aby potwierdzić godzinę transferu i lotu.
Oferta pakietowana dynamicznie
W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią
Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.
Cena zawiera
Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczna obsługa telefoniczna, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.
Cena nie zawiera
Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.
 

Galeria:

Nessebar Beach/1
Nessebar Beach/2
Nessebar Beach/3
Nessebar Beach/4
Nessebar Beach/5
Nessebar Beach/6
Nessebar Beach/7
Nessebar Beach/8
Nessebar Beach/9
Nessebar Beach/10
Nessebar Beach/11
Nessebar Beach/12
Nessebar Beach/13
Nessebar Beach/14
Nessebar Beach/15
Nessebar Beach/16
Nessebar Beach/17
Nessebar Beach/18
Nessebar Beach/19
Nessebar Beach/20
Nessebar Beach/21
Nessebar Beach/22
Nessebar Beach/23
Nessebar Beach/24
Nessebar Beach/25
Nessebar Beach/26
Nessebar Beach/27
Nessebar Beach/28
Nessebar Beach/29
Nessebar Beach/30
Nessebar Beach/31
Nessebar Beach/32
Nessebar Beach/33
Nessebar Beach/34
Nessebar Beach/35
Nessebar Beach/36
Nessebar Beach/37
Nessebar Beach/38
Nessebar Beach/39
Nessebar Beach/40
Nessebar Beach/41
Nessebar Beach/42
Nessebar Beach/43
Nessebar Beach/44
Nessebar Beach/45
Nessebar Beach/46
Nessebar Beach/47
Nessebar Beach/48
Nessebar Beach/49
Nessebar Beach/50
Nessebar Beach/51
Nessebar Beach/52
Nessebar Beach/53
Nessebar Beach/54
Nessebar Beach/55
Nessebar Beach/56
Nessebar Beach/57
Nessebar Beach/58
Nessebar Beach/59

Terminy

Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Wyjazd z
Wyżywienie
Ilość dni
Dorośli
Dzieci
Proszę czekać ...

Położenie

Proszę czekać ...